Skip to content

Classic Rock

8 thoughts on “ Vakula Kadumija - Govno - Hard Shit (CDr)

  1. VIRGJËRESHA: Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës priren të jenë paksa posesivë kur vjen puna tek personat e rëndësishëm për ta. Jep shumë në një lidhje, mirëpo përveç dashurisë, ''ofron'' gjithashtu skena xhelozie. Duke qenë se është një shenjë me imagjinatë të zhvilluar, nuk është aspak habi që të mendojë skenarë nga më të ndryshmit.
  2. Një vajzë nga rrethinat e Shkodrës tregon se kur ka qenë e mitur është ngacmuar seksualisht nga daja dhe djali i tij. Historia e dhimbshme është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Përshëndetje, sot jam 29 vjeçe por kam ende trauma të fëmirisë që dua t’i ndaj me dikë. Jam munduar t’i harroj, por thjesht po më therin [ ].
  3. POGRADEC Pas përplasjes së djeshme me ish-deputetin e PD-së, Ervin Salianji, zionawareliwarfocomlisabziapo.coinfori i Policisë së Shtetit Gjovalin Loka ka vijuar edhe sot debatin me dy ish-deputetët si Klevis Balliu dhe Endrit Braimllarin në qytetin e Pogradecit. Ai iu përgjigj deklaratave të Ervin Salianjit, i .
  4. Dhurata për krishtlindje, por me kokainë dhe heroinë, policia bën namin në aeroportin e Romës , 22/12/
  5. Besohet se vrasja ka ndodhur si pasojë e problemeve të mëhershme që kanë pasur mes vete, ndërsa në pamjet e siguruara nga Klan Kosova shihet sulmi që të dyshuarit i bëjnë Elvedin Ibrahimit.
  6. Dëshmia “I pyetur në cilësinë e personit nën hetim, në prani të mbrojtësit, babait dhe psikologes, i mituri A ka pranuar faktin se ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën, duke shpjeguar edhe se ka kryer marrëdhënie seksuale me të dhe duke u shprehur se marrëdhëniet janë kryer me dëshirën e vajzës.
  7. Presidenti Ilir Meta i është bashkuar prej kohësh nismës së “Aleancës për Dhurimin e Gjakut”,për njerëzit në nevojë. Presidenti Meta ditën e sotme ka qenë i pranishëm në qytetin e Kavajës, nga ku i ka dhënë një mesazh qytetarëve të cilët morën pjesë në dhurimin e gjakut. Në fjalën e tij Presidenti Meta u shpreh [ ].
  8. - Vigjilent. I kushtojnë rëndësi ekstreme detajeve. - Inteligjent. Dhe janë gjithmonë të lumtur kur mësojnë gjëra të tjera. - Praktik. Një virgjëreshë e vërtetë nuk beson në të jetuarit në botën e fantazive.

Leave a Comment